Kotor

Slušaj online radio

Vaterpolisti Jadrana poslije drame ostali bez finala Regionalne lige

Jadran – Mladost

Vaterpolisti Jadran Carina poraženi su u polufinalu fajnl-fora Regionalne lige od zagrebačke Mladosti rezultatom 14:12 poslije slabijeg izvođenja peteraca.

Susret je u regularnom toku okončan neriješeno 10:10, a u penal ruletu neprecizni su bili Marko Petković i Petar Mijušković.

Novljani su u dramatičnom okršaju propustili veliku šansu. Nakon slabijeg početka i minusa od dva gola, puleni Vladimira Gojkovića su ostatak prvog poluvremena odigrali na visokom nivou pa su pred početak trećeg perioda vodili sa 6:3.

Mladost je uspjela da se oporavi u drugom dijelu susreta i na tri minuta prije kraja dođe do izjednačenja (9:9).

U samom finišu obje ekipe su dale po gol, a onda je duel riješen petercima na radost vaterpolista hrvatske ekipe.

Rival Mladosti u sjutrašnjem finalu biće bolji iz meča Jug –  Jadran Split.