Kotor

Slušaj online radio

Uspjeh tivatskih kik boksera

Uspjeh Kik boksera iz Tivta

Tivatski kik bokseri vratili su se u Tivat sa šest osvojenih medalja sa juče završenog Balkanskog kupa u Tešnju koji je okupio oko 750 boraca iz 17 zemalja.

Zadovoljan sam uspjehom svojih boraca mada uvijek može bolje,  Luka Perišić kategorija do 71kg. Mlađi junior je opet radio perfektno i osvojio zlatnu medalju, Samir Hajrula kategorija do 86kg. Mlađi junior i Filip Vukovic senior do 74kg su osvojili srebrne medalje, dok su Elvin Mehovic kategorija plus 81kg ml. Junior i Petar Zivadinovic kategorija do 60kg. Mllađi junior osvojili bronzane medalje, Hastrit Ahmeti kategorija do 69 kg.

Krajem aprila nas ocekuje turnir u Cetinju i prvenstvo Crne Gore u Podgorici i moramo sto bolje da se spremimo kako bih se vratili u Tivat sa sto vise medalja, kazao je tener Korać Milovan